Hakkımızda

Şirketimiz;  T-170630ML47  TOBB Lisansı ile Sigortacılık Kanununa tabi olarak çalışan ve Hazine Müsteşarlığı’na bağlı olarak Sigorta Partner Aş ünvanı ile Sigortacılık faaliyetleri yürüten bir anonim şirkettir. Türkiye Sigorta Birliğine kayıtlı olarak faaliyet gösteren 27 sigorta şirketinin ürün ve hizmetlerinin sunulmasına yasal mevzuat çerçevesinde aracılık eder.

Merkez Ofisimiz,  Altay Mahallesi Orhan Bey Caddesi No:1 Ata Yıldız Plaza Kat:10 Eryaman Etimesgut ANKARA adresinde faaliyetlerini yürütmektedir.

Faaliyet alanımızda; oto kaza ve oto dışı sigorta branşları ile hayat ve sağlık sigortacılığı öne çıkmaktadır.

Sigorta şirketlerinin standart sigorta ürünleri ile birlikte sigortalılarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek özel projeleri sigorta şirketleri ve proje  ortaklarımızla, anlaşmalı özel hastanelerimizle sürdürüyoruz. Merkez ofisimizden, Ankara ve diğer illerdeki  anlaşmalı kurumlarımız aracılığı ile sağlık sigortası ürünlerimizin poliçeleşme, poliçe sonrası hizmetleri sürdürüyoruz.

Genel Müdürümüz; Allianz Sigorta AŞ, Mapfre Sigorta Aş ve 2017 yılına kadar IMC Sigorta Brokerliği AŞ’de  yönetici olarak görevini sürdürmüştür. Bugün sağlık operasyonumuz, özel hastane geçmişi olan tecrübeli bir ekiple yönetilmektedir. Sigortalılarımızın sağlık sigortalarını satın almalarıyla başlayan süreçte, sigortalı oldukları dönem boyunca, tüm hastane hizmetleri ve gereksinimlerinde 7/24 hizmet sunuyoruz.

2010 Yılında “tamamlayıcı sağlık sigortası” ürününün sigortalılarımıza sunulmaya başlanmasıyla; Öncelikle ilk anlaşmalı kurum olan Medicana International Ankara Hastanesinde hizmet verilmeye başlandı.

www.TamamlayicisaglikSigortasi.com.tr 

www.TamamlayicisaglikSigortasi.com ve

www.dogum-paketi.com web siteleri, şirketimiz Sigorta Partner Aş mülkiyet ve yönetimindedir.

 

Mapfre Sigorta ile başlayan dönemde hamile anne adaylarımızdan gelen taleple, hamilelik süreci başladıktan sonra da, harcamaları karşılayabilen alternatifler sunduk. Daha sonra ihtiyaçların değişmesi, yeni anlaşmalı sağlık kurumlarının eklenmesiyle birlikte Halk Sigorta Aş, Türk Nippon Sigorta Aş, Unico Sigorta gibi şirketlerle devam eden süreç, 2017 yılı itibariyle Demir Hayat Sigorta Aş ile projelendirdiğimiz son halini aldı. Bugün anne adaylarımız, çok sayıda anlaşmalı sağlık kurumunu ilke genelinde kullanılabiliyorken, doğum sigorta poliçelerinin de kapsamı genişletilmiş oldu.

İletişim

ANKARA / BATI  Orhan Bey Caddesi No:1 Ata Yıldız Plaza Kat:10 No:89 (Optimum AVM Karşısı) 06390

ANKARA / KURUMSAL  Cinnah Caddesi No: 1 Çankaya

BURSA / NİLÜFER  İhsaniye Mh. Volkan Sokak No: 8 Nilüfer

 

Telefon: (0850) 346 11 30
Email: musteri@tamamlayicisagliksigortasi.com
Web: tamamlayicisagliksigortasi.com.tr

Soru Sor
Whatsapp
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by